Vairāk nekā 40 gadus Isolgomma ražo un izplata produktus un risinājumus akustisko izolāciju un vibrāciju slāpēšanai, lai uzlabotu dzīves kvalitāti.
Kopš 1972. gada, kad tika nodibināts uzņēmums, tiek ražoti inovatīvi produkti, kurus aizsargā starptautiskie patenti kā arī notiek paplašināšanās jaunos tirgos un nozarēs. Pateicoties uzņēmuma plašajai pieredzei un notiekošajām pētniecības aktivitātēm, kā arī kvalitātes sertifikātu iegūšana ir nostiprinājusi Isolgomma zīmola reputāciju visā pasaulē, Mēs pastāvīgi ieviešam visprogresīvākās tehnoloģijas, lai izveidotu augsti efektīvus produktus, vienlaikus nodrošinot adekvātus risinājumus jebkurai klientu vajadzībai. Izolācijas un sadzīves tehnikas produktu izpēte un izveide kopā ar augstas veiktspējas preču ražošanu ir padarījusi Isolgomma par pirmās klases uzņēmumu Itālijā un starptautiskajos tirgos – celtniecības, rūpniecības, transporta un īpašās grīdas segumu nozarēs. . Mūsu misija ir inovācija un ekoloģiskā ilgtspējība: ieguldīt jaunu risinājumu izstrādē un garantēt akustisko komfortu lietotājiem, piedāvājot ekoloģiski saderīgus risinājumus, kas izveidoti ražošanas procesos ar zemu ietekmi uz vidi.

Jau vairāk kā 15 gadus Isolgomma produktu ekskluzīvais izplatītājs Latvijā ir SIA MANASS. Pateicoties Isolgomma materiālu kvalitātei un tehniskā departamenta akustiķu atbalstam , ir realizēti neskaitāmi veiksmīgi risinājumi būvēs Latvijā, Norvēģijā, Igaunijā un Lietuvā.
Mēs konsultējam un sniedzam risinājumus jebkurai būvei kurai ir nepieciešami risinājumi skaņas ,vibrāciju un akustiskajai izolācijai.